Yine retrolar, tutulmalar, bir dizi dolunay- yeni ay, kozmik değişimler ve astrolojik faaliyetlerle dolu 2004’e hoş geldiniz. Ama endişelenmenize gerek yok! Bu tür astrolojik olayları daha önce başarılı bir şekilde atlattığınızı ve şüphesiz bunu tekrar yapacağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın. Her yıl daha da güçleniyor ve daha dirençli oluyorsunuz. Gökyüzü, sizin oyun oynamanıza yardımcı olur ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yolculuğunuzda bir sonraki adıma taşır.

Koç: 2024'te sosyal çevrenizin genişlediğini, profesyonel ve yaratıcı çalışmalarınızda canlandırıcı bir dönüşümü deneyimleyeceksiniz. Yönetici gezegeniniz Mars, gerilemeye başlarken, bunun cinsel yaşamınız ve kariyeriniz üzerindeki etkisine hazırlıklı olun. Satürn tüm yılı 12. bilinçdışı evinizde geçirerek, ruhsal yolculuğunuzu derinleştirmeniz için size rehberlik eder. İşyerinde daha fazla tatmin ve tanınmanın artmasını sabırsızlıkla bekleyin. Burcunuz Koç'ta ve yönetici gezegeniniz Mars'ta, yılsonuna doğru gerileyerek hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızı etkileyecek kaotik bir tutulma etkisi yaratabilir.

Boğa: Uranüs, Temmuz 2025'e kadar burcunuzda kalacak. Mart 2019'da Boğa burcuna giren Uranüs, istikrarlı doğanız için zorlayıcı olabilecek sürpriz ve öngörülemez deneyimleri yaşamanıza öncülük edebilir. Özellikle Uranüs'ün iki kez gerilemesi sırasında beklenmeyeni bekleyebilirsiniz. Bu aşamalar içsel değişimlere yol açarak sizi ilişkilerde, kişisel bakım rutinlerinde veya kariyer yollarında ne istediğinizi yeniden düşünmeye teşvik edebilir. Ancak yönetici gezegeniniz, sevginin, güzelliğin ve zenginliğin sembolü Venüs bu yıl gerilemeye girmiyor. Bu harika bir haber, çünkü Venüs'ün gerilemesi sıklıkla ilişkilerde gerginliklere ve finansal yavaşlamalara yol açar. Neyse ki 2024 yılında bu sorunlarla karşılaşmayacaksınız.

İkizler: 2024 yılı sizin için önemli bir değişim olacağa benziyor ama sonbahar en dönüştürücü zaman. Bu aylar, yılın başlarında ulaşmaya çalıştığınız hedeflerin gerçekleştiğine işaret ediyor. Yıl, Kasım sonu ve aralık aylarında sona ererken, dinlenmeye zaman ayırın ve başarılarınızı takdir edin, tatil sezonunda hak ettiğiniz bir tatilin tadını çıkarın. Yönetici gezegeniniz ve tanrıların habercisi Merkür, bu yıl her zamanki gerileme döngülerinden geçiyor. Bu aşamalar sizi daha yoğun etkileyebilir. Merkür gerilemesinin yeni yıl günü sona ermesiyle yıl olumlu bir şekilde başlıyor ve işe verimli bir dönüş için zemin hazırlıyor. Bununla birlikte, yıl boyunca dağılmış olan eski sevgililerin geri dönüşü de dahil olmak üzere, Merkür gerilemesinin genel rahatsızlıklarına hazırlıklı olun.

Yengeç: Bu yıl ölümü ve yeniden doğuşu simgeleyen gezegen Plüton, aşk ve ilişkilerin önemli yönlerini etkiliyor. Plüton 8. Cinsellik Evinize giriyor ve sizi duygusallığın yeni alanlarını keşfetmeye davet ediyor. Farklı deneyimleri kucaklamak için doğru bir zaman. Ardından Plüton, ortaklıkla ilgili 7. evinize geçerek en yakın ilişkilerinizde önemli ama olumlu değişiklikleri müjdeliyor. Daha sonra Kova burcuna dönerek yılı derin, şehvetli aşka odaklanarak bitirmenize olanak tanıyor. Yönetici gezegeniniz Ay olduğu için ay tutulmaları sizi diğer burçlardan daha yoğun etkileyebilir. Bu tutulmalar kendinizi bitkin hissetmenize neden olabilir, bu nedenle bu zamanlarda kişisel bakımınıza, özellikle de dinlenmeye öncelik verin. Tek başınıza veya güvendiğiniz arkadaşlarınızla geçireceğiniz sakin akşamları tercih edin.

Aslan: 2024, sizin burcunuz için profesyonel ve kişisel dönüşümlerden geçen bir yolculuk olacak. Yıl, profesyonel imajınızı yeniden şekillendirmek üzere, Sosyal statüyle ilgili 10. evinizi etkileyen Uranüs'ün gerilemesiyle başlıyor. Plüton'un 2024'teki geçişi, ilişkilerinizde ve sağlığınızda önemli değişikliklerin altını çiziyor. Yıl, güneş tarafından yönetildiğiniz için güneş tutulmalarına vurgu yaparak kişisel bakımınıza ışık tutuyor. Tutulmalar sıklıkla çalkantılara yol açsa da Aslan burcu sizin için 2024, sosyal yaşamınızda sizi iş ile kişisel yaşam arasında bir denge bulmaya teşvik eden kayda değer değişimlerin zamanıdır. Yılı kendinize bir makyaj yaparak sonlandırın.

Başak: 2024'te güveniniz yeni zirvelere ulaşacak. Yıl, Plüton'un sağlık ve güzellik rutinlerinizi canlandırmak için ideal bir geçiş olan 6. Sağlık Evinize taşınmasıyla başlıyor. Yeni ve cesur bir saç modeli veya çarpıcı bir imaj değişimini düşünebilirsiniz. 2024, Merkür'ün gerilemesinin sona ermesiyle başlıyor ve iş rutinleri yeniden düzene girerken verimli bir başlangıcın yolunu açıyor. Ancak yılın ilerleyen zamanlarında seyahat gecikmeleri ve iletişim karışıklıkları gibi tipik Merkür gerileme zorluklarına hazırlıklı olun. Bu gerilemeler bazı aksamalara yol açsalar da, aynı zamanda iç gözlem ve ilerleme fırsatları da sunarlar.

Terazi: 2024'te burcunuzda kaygı duygularını harekete geçirebilecek ve ekstra kişisel bakım gerektirebilecek iki yoğun tutulma yaşanacak. Ancak, bir umut ışığı var; Yönetici gezegeniniz Venüs, tüm yıl boyunca düz konumda kalıyor. Venüs geri giderken aşk ve para meseleleri yavaşlar ve büyük değişiklik yapma konusunda cesaret kırıcı bir sürece sokar. Ancak 2024'te dilediğiniz kadar yenilenme yapmakta özgürsünüz. Yengeç burcundaki yeni ay, her zaman beklediğiniz şekilde olmasa da beklenmedik fırsatlar ve belki de kariyerinizde tanınma getirir. Mars'ın 5. Zevk Evinize gelişi, ister içeride rahat bir gece, ister dışarıda canlı bir akşam geçirmeyi tercih edin, Sevgililer Günü için mükemmel bir romantik ortam yaratır.

Akrep: 2024, hem yönetici gezegenleriniz Mars hem de Plüton'un gerilemesinden etkilenen, iç gözlem ve dönüştürücü değişimlerin yönlendirdiği bir yıl. Gerileyen Plüton, kişisel bakımın önemini vurguluyor ve sizi refahınızın kritik bir yönü olarak kendinizi beslemeye odaklanmaya teşvik ediyor.

2024'ün sonuna yaklaşırken Mars geri hareketine başlıyor ve özellikle tatil sezonu yaklaşırken sizi yavaşlamaya ve stresi azaltmaya teşvik ediyor. Hırslı doğanız bu değişime direnebilir ancak dinlenmenin uzun vadeli üretkenlik ve sağlık için hayati önem taşıdığını unutmayın.

Bu yıl tükenmişliğe yol açan etkinliklerden ziyade, sakin anların yaratılmasıyla oluşturulacak bir denge bulmakla ilgilidir.

Yay: Bahar, İkizler mevsiminde cilveli çiçek özüyle daha da yükselen romantik bir dönemi başlatıyor. Ancak bu yıl aynı zamanda ani değişiklikler ve artan duygularla arkadaşlıkları bozabilecek iki tutulmayla birlikte strese de işaret ediyor. Açık sözlülüğünüze değer verilmesine rağmen bu zamanlarda sert görünebilir, bu nedenle çatışmayı önlemek için dilinizi ısırın. Sonbahar geldiğinde, yönetici gezegeniniz Jüpiter geri hareketine geçerek kişisel bakıma ve lüks sağlıklı yaşam ritüellerine odaklanmaya teşvik ediyor. Jüpiter'in aksine Venüs bu yıl geri hareket etmiyor ve yeni stiller ve cesur makyaj seçimleri keşfetme özgürlüğü sunuyor. Değişim yapmak için mükemmel bir yıl!

Oğlak: 2024, kendini keşfetmeyi vurguluyor. Genişleyen Jüpiter, sağlıkla ilgili 6. evinize girerek korkuları veya kötü alışkanlıkları yenme kararlılığınızı körüklüyor. Büyüme yolunuzdaki engellerin üstesinden gelmek için imza gücünüzü kullanın. Yönetici gezegeniniz Satürn geri gidiyor, özellikle ilişkilerde iç gözlemi teşvik ediyor. Yıl aynı zamanda burcunuza iki dolunay getiriyor ve romantik ilişkilerdeki gerçekleri açığa çıkarıyor. Venüs, Oğlak burcuna iki kez girdiğinde romantizm daha da vurgulanır. Bu dönemler aşkta uyumu gösterir ve geri giden Satürn'ün çoğu zaman katı etkisini hafifletir.

Kova: 2024 burcunuz Kova, kişisel ilişkileri derinleştirmekten kariyerinizi ilerletmeye ve kişisel bakımınıza öncelik vermeye kadar hayatınızda dengeyi bulmaya odaklanıyor. Yıl, yönetici gezegeniniz Uranüs'ün ileri gitmesiyle, ev yaşamınızda ve içsel gelişiminizde etkili değişiklikleri teşvik ederken önemli bir değişimle başlıyor. Uranüs'ün 1 Eylül Pazar gününden itibaren tekrar geri gitmesiyle dönüşüm devam ediyor ve bu da evsel alanınızda daha fazla evrime işaret ediyor. İlişkilerde 2024, değerli bağımsızlığınızı daha derin duygusal bağlar oluşturarak dengelemenize, özünüze sadık kalarak sevgiyi hem fiziksel hem de duygusal boyutlarda keşfetmenize meydan okuyor. Bu yıl, kendinizi profesyonel olarak öne çıkarmanız ve değer verilmenizle şekillenecek.

Balık: Dönüştürücü tutulmalar ve yönetici gezegeniniz Neptün'ün geriliyor olması, sizin kişisel bakım ihtiyacınızı vurgulayan önemli bir işaret. Yılın ilk büyük ay tutulması 8. Cinsellik Evinizi etkileyerek özel yaşamınızda, özellikle de göz ardı ettiğiniz alanlarda hızlı değişiklikler getiriyor. Ardından Balık burcundaki bir başka ay tutulması, kişisel yolculuğunuzda derin ve kalıcı bir dönüşümün sinyalini veriyor. Bu yıl sizi ilişkilerinizin hem tatlı hem de tutkulu yönlerini keşfetmeye teşvik ediyor. Romantizmin cazibesine rağmen kariyerinize ve yaratıcı hedeflerinize odaklanmanız hayati önem taşıyor. Aşkın duygusal derinliklerinde, 2024'ün sunduğu profesyonel fırsatları gözden kaçırmayın.